شبكه‏ي تلويزيوني ضد شيعي « صفا» وابسته به وهابيون كويتي از بينندگان خود درخواست كرد به علت عدم اجازه ارسال به پيام‏هاي توهين آميز به شيعيان ـ كه در صفحه اول به صورت زير نويس پخش مي‏گردد ـ از سيم كارت « زين » و «الوطنيه» استفاده نكنند.

در همين حال"محمد هايف"نماينده تندرو مجلس كويت از"محمد البصيري"وزير ارتباطات كويت علت عدم ارسال اين گونه اس ام اس‏ها كه شيعيان را مورد توهين قرار مي‏داد جويا شد كه وزير، ضمن اعلام بي‏اطلاعي از اين اقدام، اين دو شركت را مسيول اين اقدام دانست.

در پي اين اقدام، اين شبكه مدعي شد اين دو شركت متعلق به رافضي‏ها مي‏باشد و بايد با آنها مبارزه كرد تا دين اسلام را ياري نمود!

شبكه صفا نيز در ادامه فعاليت‏هاي تفرقه انگيزانه خود از بينندگان خواست نامه‏هاي خود را از طريق ايميل ارسال نمايند.

گفتني است شبكه‏ي تلويزيوني افراطي «الصفا» وابسته به وهابيت مي‏باشد كه با سرمايه‏گذاري آنان، در پي ايجاد اختلاف ميان مسلمانان و تخريب مذهب تشيع مي‏باشد.

يكي از برنامه هاي شبكه‏ي تلويزيوني ضد شيعي « صفا» برنامه اي است كه به شدت تفرقه افكنانه بوده و عثمان الخميس با هتاكي نسبت به ارزش هاي شيعي اجراي آ« ار برعهده دارد.

خاطر نشان مي شود اقدامات ضد وحدت اسلامي كه چندي است در برخي از كشورهاي حوزه خليج فارس دامن زده مي شود قبل از هر چيز به زيان خود دولت هاست و دولت ها و مسولان اين كشور ها بايد با جلوگيري از آن به وحدت ملي و ارضي خود كمك كنند.

1389/07/03 7:50 AM - ابنا